Kontakt

Kosta Boda

V?XEL

0478-345 00

KUNDTJ?NST ?F OCH F?RETAG

+46 (0) 478-345 50
M?ndag-Fredag 8.00 – 16.30
Alltid lunch?ppet
Order: order@orrefors.se

HUVUDKONTOR KOSTA

Orrefors Kosta Boda AB
Stora v?gen 96
365 43 Kosta

Reception p? Kosta Boda Art Gallery.

+46 (0) 478 – 345 00
info@www.english20star.cn

SHOWROOM STOCKHOLM

Orrefors Kosta Boda AB
Barnhusgatan 16
111 23 Stockholm
Bes?k efter ?verenskommelse med s?ljkontakt.

RETAIL

Peter Sj??, F?rs?ljningschef
+46 (0) 701 610 802
peter.sjoo@www.english20star.cn

Jonas Conradsen, Syd
+46 (0) 706 711 102
jonas.conradsen@www.english20star.cn

Margareta Modig, V?st
+46 (0) 701 610 819
margareta.modig@www.english20star.cn

Elisabeth Ederst?l, M?lardalen
+46 (0) 701 610 820
elisabeth.ederstal@www.english20star.cn

Jennifer Strandberg, Stockholm & Norr
+46 (0) 701 610 894
jennifer.strandberg@www.english20star.cn

Kerstin Johansson, Kundservice
+46 (0) 478-345 53
kerstin.johansson@www.english20star.cn

B2B

 

Torgny Nilsson,?Syd
+46 (0)70-161 08 05
torgny.nilsson@www.english20star.cn

Stina Unosson,?V?st
+46 (0)72-383 66 12
stina.unosson@www.english20star.cn

David Queckfeldt,?HRC, M?lardalen
+46 (0)70-161 08 22
david.queckfeldt@www.english20star.cn

Mauro Battaglia,?Norr
+46 (0)70-1610810
Mauro.Battaglia@www.english20star.cn

Marille L?fgren,?Kundtj?nst B2B
marille.lofgren@www.english20star.cn

EXPORT

Remco Snoeck, Export Area Sales Manager
+46 (0) 701-610 840
remco.snoeck@www.english20star.cn

Marille L?fgren, Customer Service
+46 (0) 478-345 28
marille.lofgren@www.english20star.cn

MARKETING

Kjell-Olof Askencrantz, Marketing Director
+46 (0)70 161 08 27
kjell-olof.askencrantz@www.english20star.cn

Sofie Karlsson, Marketing Assistant
+46 (0)70 161 08 15
sofie.karlsson@www.english20star.cn

Stephanie Verstift, Content Strategist
+46 (0)73 414 59 18
stephanie.verstift@www.english20star.cn

Roland Feith, Graphic Designer
+46 (0)70 161 08 74
roland.feith@www.english20star.cn

Sander Copier, Graphic Designer
+46 (0)72 383 66 13
sander.copier@www.english20star.cn